INSTAGRAM POLSKIE FOLLOW ▪️Obserwacje z Polski

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 18,99 zł 18.99
Cena netto: 15,44 zł
bez 23% VAT
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole obowiązkowe
Ocena: 4.23419

Opis

⭐️NAJWYŻSZA JAKOŚĆ POLSKICH FOLLOW⭐️

 

⚡️⚡️⚡️

 Zalety:

• Gwarancja otrzymanych POLSKICH FOLLOWERS!

• Obserwujący pochodzą od realnych użytkowników, którzy regularnie prowadzą swoje konta na instagramie.

• Możliwość rozdzielenia Obserwujących w czasie! Jeśli chcesz by Twoje zdjęcie było promowane przez określony czas zawrzyj to w uwagach podczas dokonywania zakupu.

• Brak konieczności podania loginu, czy hasła do konta. Potrzebujemy tylko link do zdjęcia pod którym ma zostać uruchomiona kampania. 

• Współpracując z nami nie musisz martwić się o bana! Działamy w legalny sposób, promując Twoje zdjęcie, a nie wbijając sztuczne liczby jak to bywa u konkurencji. Konta pozyskujemy dzięki kampanii w panelach ADS. Nie mamy wpływu na to jakich lubiących pozyskamy.

 ⚡️⚡️⚡️

 

Podczas dokonywania zamówienia nie zapomnij umieścić linku do profilu w sekcji "Link oraz dodatkowe informacje"! Jeśli jednak o tym zapomnisz - Napisz do nas maila! adres: polskielajki@gmail.com Nie zapomnij w takim przypadku podać numeru zamówienia.

 

Pamiętaj! Profil nie może być ustawiony jako prywatny. 

 

Konta pozyskujemy dzięki kampanii ADS, ktora wyszukuje konta na terenie Polski. Jesli chcesz kupic zagraniczne follow kliknij tutaj

 

⚡️⚡️⚡️

 

Polskie Obserwacje na Instagramie to idealny sposób na promocję swoje konta. Dzięki naszej kampanii ADS, pozyskujemy tylko realne followy.

 

 

 

⭐️Obserwacje z Polski pochodzą tylko od realnych kont użytkowników Instagrama. Obserwujących z Polski pozyskujemy jako nieliczni na rynku, ale jak to robimy? Polskie Follow na Instagramie można pozyskać tylko na 3 sposoby. Pierwszym z nich jest utworzenie kampanii promocyjnej w panelu reklamowym ADS. Panel reklamowy pozwala ustalać niskie stawki za zaobserwowanie profilu, dzięki czemu możemy pozyskać obserwujących taniej niż w oficjalnym narzędziu jakim jest Instagram ADS. Drugim sposobem jest korzystanie z systemów wymiany polubień. Takie systemy są w pełni darmowe i działają dzięki prostej zasadzie wymiany polubień. My lubimy i obserwujemy konta użytkowników z naszych profili, zarabiamy za to punkty, które wymieniamy na pozyskanie obserwujących dla Ciebie i Twojego konta. Niestety największą wadą takiego zlecenia jest niska liczba profili, które możemy pozyskać, często wynosi ona niespełna 3-4 profile na jeden dzień! Dlatego wspomagamy się równiez udostępnieniami na blogach. Polskie Obserwacje z blogów często pochodzą z dobrych jakościowo kont. W naszej puli blogów istnieje wiele blogów, które stale są czytane, których czytelnicy bez problemu zaobserwują Twój profil. Nasze blogi pochodzą z bazy linków, która stanowi ofertę Link Buildingu. Zamieszczenie artykułu i pozyskanie linku w celu pozycjonowania seo możesz zamówić w innym naszym sklepie. By zakupić mocne linki seo kliknij tutaj: Linki SEO SKLEP. Z nami zbudujesz nie tylko popularne Social Media, ale również utworzysz stronę, czy wypozycjonujesz domenę.
⭐️Polskie Follow na Instagramie są przeznaczone przede wszystkim dla użytkowników, którzy mają ustaloną wcześniej strategię promowania swojego konta. Dzięki obserwującym na Instagramie z Polski pozyskasz grupę odbiorców, którzy jeśli wyrażą chęć pozostania na dłużej na Twoim profilu, będą stanowić idealną bazę na przyszłe działania na Twoim Insta koncie. Obserwacje na Instagramie pozyskujemy w dokładnie ten sam sposób w który pozyskujemy Like na Insta. Więcej o pozyskiwaniu Polskie Lajki przeczytasz w sekcji dotyczącej polubieniom na Instagrama. Usługa promocji konta poprzez zdobywanie followersów na Insta jest droższa, ponieważ CPC kampanii znacząco zwiększa się per jeden follow. Dzieje się tak ponieważ obserwacje same w sobie stanowią dużą większą wartość, a poprzez systemy dzięki którym zapewniamy przypływ nowych obserwujących z Polski musimy zachęcić potencjalnego odbiorcy nie tyle co do polubienia zdjęcia, a do zostania z Twoim profilem na dłużej. Oczywiście musimy brać na poprawkę, iż nie każdy użytkownik będzie zainteresowany Twoim profilem, mimo oddania followa, jednak najczęściej osoby, którym nie spodoba się Twój kontent po prostu nie zostawiają obserwacji na Twoim koncie. Niestety wpływa to na prędkość kampanii, ponieważ konta nieciekawe lub konta firm, które nie prezentują sobą żadnej wartości poza promocją produktów, które często nie wpasowują się w użytkowników Instagrama są najzwyczajniej w świecie promowane dłużej, a pozyskanie upragnionej ilości obserwacji często wymaga poświęcenia większej ilości czasu oraz zaangażowania. W przypadku ofert indywidualnych, gdzie liczba pozyskań oraz prędkość promocji jest ustalana indywidualnie mamy wręcz pewność, iż konto blogowe będzie promowało się dużo szybciej niż np. profil udostępniający w swoim feedzie zdjęcia produktów maszyn cięzkich, dlatego zachęcamy do przygotowania odpowiedniej strategii prowadzenia konta na Instagramie. Strategię promocji profilu możesz ustalić również z nami, tak by pozyskać jak największą ilość obserwacje z Polski.

 

 

Polscy Obserwujący na Instagramie - Dlaczego są tak ważni?
Kup Obserwujących na Instagramie - Dlaczego? Followersi z Polski, czy ze świata to bardzo dobra inwestycja w Twój profil. W tym artykule dowiesz się dlaczego powinieneś zainwestować w swój profil i jakie korzyści dzięki temu otrzymasz.

W internecie napotkasz wiele ofert pt "Kup obserwatorzy Instagram", jednak każda z nich od siebe się różni. Główną różnicą jest sposób pozyskiwania followersów. Firmy, które nie oferują Polskich followersów w swojej ofercie to na 99% tzw "resellerzy" z zza granicy. Wadą kupowania u takich sprzedawców jest fakt, iż większość z nich nie wystawia fv, jak i również mimo dokupienia dodatkowej gwarancji (co?) nie jest ona uwzględniana. Dlaczego "co?" Otóż w Polskim prawie takie firmy muszą udzielać gwarancji na każdą ze swoich usług - jeśli zanotują Państwo jakiś spadek, który nie jest naturalny, taka firma powinna go uzupełnić, ale czy to robi? Na to pytanie niech odpowiedzą sobie Państwo sami.

Sprzedawcy, którzy nie oferują Polskich usług najczęściej oferują boty. Nie zgadzamy się z oferowaniem takich usług. Boty to nic innego jak puste profile, które nie mają żadnej realnej wartości podczas budowy Państwa profilu. Dlaczego więc oferują boty? Otóż boty wystarczy zlecić komuś zza granicy. Prawdziwych użytkowników, należy pozyskać dzięki kampanii ADS (lub w innych panelach do tego przeznaczonych). My pracujemy na ADS. Polskich followersów, Polskie like, Polskie wyświetlenia pozyskujemy dzięki rzetelnie przeprowadzonej kampanii. Na cenę końcową poza naszym wynagrodzeniem oraz podatkami, składa się budżet kampanii, który powierzają nam Państwo w celu pozyskania wcześniej określonych liczb. Jeśli firma nie jest w stanie pozyskać tak naprawdę dowolnej grupy docelowej, wtedy mamy pewność, iż jedyne co mają w ofercie to boty.

 

 

 Dzięki temu, iż nasi followersi z Polski to realni użytkownicy, których pozyskujemy kampaniami promocyjnymi, jesteśmy w stanie dotrzeć do każdej grupy docelowej jaką zażyczy sobie klient. Na stronie nasze usługi są wystawione podglądowo - jeśli chcesz pozyskać większą liczbę polskich obserwujących, powinieneś się z nami skontaktować w celu uzyskania oferty indywidualnej. Każde kolejne pozyskanie jest niestety droższe, dlatego większej części klientów proponujemy rozłożenie kampanii w czasie. Przykładowo (ceny na dzień 03.09.2021r.) Pozyskanie 500 follow w okresie 2 miesięcy to aktualnie koszt rzędu 1200zł netto. Taka sama liczba, ale pozyskana w okresie 30 dni to koszt 1600zł netto. Skąd ta różnica? Otóż skracając czas trwania kampanii musimy szybciej pozyskać odbiorcę, co za tym idzie koszt pozyskania per 1 follow zwiększa się, ponieważ na 1 dzień musimy pozyskać ich większą ilość. Jest to prosty mechanizm, dlatego działając długoterminowo zalecamy wybierać kampanie rozłożone w czasie.

Ceny kampanii również są zmienne, dlatego na stronie wystawiona pozostaje niewielka liczba przyrostów, których ceny są względnie podobne między miesiącami, lecz cena pozyskania Polskich Followersów w lipcu będzie tańsza prawie na pewno niż w grudniu, ponieważ grudzień to miesiąc zakupów, Miesiąc gdzie wydajemy najwięcej pieniędzy, najwięcej firm chce dotrzeć do klienta, dlatego pozyskanie tego klienta gotowego wydać swoje pieniądze będzie droższe. W tym wypadku szukamy odbiorców naszych treści na Instagramie w większości przypadkach, lecz obie te rzeczy są ze sobą powiązane, ponieważ czy działaniem końcowym będzie zafollowanie profilu, czy zakup przedmiotu - koszt pozostaje względnie ten sam.

Pozyskiwanie Polskich Follow na stronie polskielike.com ma również wiele innych zalet. Najważniejszą z nich jest fakt, iż są to realni użytkownicy prowadzący swoje konta w serwisach społecznościowych. Nie jesteśmy właścicielami żadnych z kont. Czasami Nas o to pytacie "Dlaczego lajk z takiego konta?". Niestety, ale tak szczegółowo nie mamy wpływu na to kogo pozyskamy. Możemy się jedynie domyślać, iż wydając więcej per 1 follow, pozyskamy lepsze konto, które częsciej użytkuje Instagrama, co za tym idzie ma zdjęcia, ma więcej follow itd. Dlatego drodzy Klienci najtańsze usługi skupiają się przede wszystkim na zwiększeniu obserwujących i w najtańszych pakietach zagranicznych celujemy w najbiedniejsze kraje, ponieważ w tym przypadku liczy się tylko cena. Różnica cenowa jednak nie jest zatrważająca między zagranicznymi follow niskiej jakości do realnej, dlatego również w realnej opcji mogą trafić się gorsze konta, jednakże wydając już większą kwotę, chyba lepiej dopłacić i zainwestować w Polskich followersów, czyż nie?

Ale nie skupiajmy się tylko na followersach z Polski, pewnie za dużo już widzieli Państwo nagłówków pt. "kup polskie follow instagram". Skupmy się teraz na zagranicznych kampaniach, a więc jak to działa? Zasady działania są względnie dokładnie takie same. Tak jak wspominaliśmy, zmienia się kraj który targetujemy. Biedne kraje = Tańsze stawki. Jednakże jeśli klient wyrazi chęć pozyskania followersów np. z Niemiec - Nie ma takiego problemu. Będzie to dla nas nawet łatwiejsze zadanie, ponieważ rynek niemiecki (przykładowo) jest znacznie większy od Polskiego, składa się na niego więcej krajów i więcej osób niemieckojęzycznych. W Polsce, jesteśmy ograniczeni tylko i wyłącznie do Polski tak naprawdę.

Jesteśmy w stanie pozyskać dobrze prowadzone profile z każdego kraju. Najlepiej widać to w Lajkach na IG, kupując zagraniczne like kliknij tutaj aby kupić zagraniczne like i wybierając opcję wysoka jakość, pozyskujemy dokładnie te same konta, które pozyskujemy w indywidualnych ofertach zagranicznych. Są to konta lepsze niż Follow na Instagram jakość; realna i tam Państwo mogą się przekonać co potrafimy w niewielkiej cenie zrobić. Stoją za nami lata doświadczenia, działamy w branży Social Media od czerwca 2011 roku! To już szmat czasu, dlatego dzięki doświadczeniu jakie mamy, możemy zdziałać cuda.

Co dają Followersi na IG?

Mamy już za sobą aspekt dotarcia do nowych odbiorców, należy jednak pamiętać, iż dobrze przeprowadzona kampania pozwoli również dotrzeć organicznie do innych realnych kont. Zawsze proponujemy naszym klientom, by zamiast jednej jedynej opcji, skupili się na promowaniu całego profilu. Instagram to przede wszystkim zdjęcia jak powtarzamy, ale o tym w innym artykule. Promując nasze zdjęcia + boostując profil pozyskując followersów do 1 dnia od dodania nowego zdjęcia pokazujemy, iż nasz profil przyciąga uwagę przez co jesteśmy lepiej widoczni na platformie, jak również możemy częściej wylądować w sekcji TOP pod wybranym hashtagiem jaki zastosowaliśmy pod zdjęciem. Jest to cały złożony proces na który składa się wiele czynników o których Ci nie powiemy, bo na tym polega nasza praca i współpraca z nami. To my stosujemy wiedzę na Twoim profilu, od tego jesteśmy.

Konto należy promować mądrze, jeśli masz jakieś pytania - Skontaktuj się z nami. Zawsze służymy pomocą.

Chcemy Ci pomóc, chcemy byś prowadził swój profil mądrze, abyś go rozwijał i czerpał z niego korzyści. Zawsze cieszy, gdy dzięki naszej kampanii i współpracy zdjęcie klienta ląduje na kilka dni w sekcji TOP i jest podziwiane przez wszystkich, którzy przeglądają dany hashtag.

Nie daj się zwieść na jak najtańsze oferty. "Kup Tanie obserwatorów na Instagramie" Jak często to widzisz? Tanie, oznacza gorsze, lub boty, a kto chce usuwać 1000 botów ze swojego profilu? Takim działaniem pogorszysz swój wizerunek i to jak Twój profil funkcjonuje. Pamiętaj, naszą zapłatą jest część kwoty wydanej. Połowe pochłaniają podatki, a drugą część z pierwszej budżet! Czym większy - tym lepsze profile.

Najgorsi jednak są sprzedający, którzy oferują Państwu Polskie Follow... które okazuje się zagranicznymi. Tak, wiemy o tym i jedyne co możemy zrobić to przestrzec, ponieważ skutecznie tacy sprzedający psują rynek i opinię ludzi, którzy przeprowadzają faktyczne kampanie promocyjne. Nie daj się oszukać - Dokonuj zakupu z głową.

#polskiefollow #polscyfollowersi #polskielike #kuplajki #szybkielajki #fejm #jak się wybić na instagramie #follow z polski #kup obserwatorów na instagramie #obserwatorzy IG #kupowanie like #obserwacje z polski #firma #kup obserwujących #followersy #jak kupić obserwujacych na ig #instagram obserwujacy #jak kupic followersy na instagramie #kup komentarze #polscy followersi na ig #obserwujacy #polskie obserwacje na instagramie #realni followersi z polski #polskie follow instagram #follow instagram #followersy opinie #followersy pl #jak mieć duzo obs na ig #jak zachecic ludzi do obserwowania na instagramie #polscy obserwatorzy instagram #obserwacje #kupowanie obserwujących #1000 follow instagram #fani ig #follow ig #followersi #followersi #instastory #lajki #falowers #fallow #instagram fallow kup #kup lajki ig # kup fallow ig #kup follow # insta obs #gdzie kupić obserwujących na instagramie #jak kupić follow na ig #kup follow instagram #followers polska #instagram followers kup #obserwatorzy insta #kupowanie obserwatorów # obserwacje na ig

Podobne

 

Nie świadczymy usług pisania recenzji, wywierania opinii na dany temat (np. osoby, produktu, usługi i innego podmiotu), reklamowania treści sponsorowanych. Kampanie skierowane są głównie do osób prywatnych. Prosimy o nie wysyłanie nam zapytań, czy dokonywania zakupu w celu promocji w/w rzeczy. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w w/w przypadkach. Kampanie przeprowadzamy za pomocą Google ADS, Paneli reklamowych oraz systemow wymiany polubien czy obserwujacych miedzy uzytkownikami. Nie mamy wpływu na to jakie konta uda się nam pozyskać.

 

❌Czego nie promujemy?

       - Zakazane są: Wszystkie materiały szerzące nienawiść, wywierające wcześniej ustaloną opinię, recenzji produktów, obraźliwych treści, niestosownych treści, materiałów o charakterze erotycznym, treści namawiających do popełnienia czynu niezgodnego z prawem i dobrymi obyczajami, materiałów do których możemy mieć stosowne wątpliwości. Zdjęć oraz profili, które zostaną odrzucone przez system reklamowy ADS z dowolnego powodu, scamerskich (nieuczciwych) ofert handlowych, treści politycznych, treści manipulacyjnych, zdjęć które posiadają znaczną ilość tekstu na zdjęciu (nie mylić z opisem), ofert związanych z bankowością i finansami, ofert związanych ze zdrowiem i medycyną. Zastrzegamy sobie prawo do możliwości odmówienia realizacji zlecenia z dowolnego innego powodu jeśli będzie budziło ono nasze wątpliwości. W przypadku odmowy realizacji zlecenia, czy odrzucenia kampanii w systemie reklamowym ADS, klient otrzymuje natychmiastowy zwrot na konto bankowe z którego dokonał u nas zakupu w terminie do 14dni od zaksięgowania wpłaty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl